Dále doporučujeme, technika, kultura, volný čas

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Prapory všech zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Prapory všech zemí světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země východní Asie, státy Střední Ameriky, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země Severní Ameriky, země střední Asie, státy jižní Ameriky, země Afriky, státy Blízkého východu apod.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Motta, moudrosti, moudra, rčení, myšlenky, hlášky, přísloví

Citáty slavných osobností, Motta, moudrosti, moudra, rčení, myšlenky, hlášky, přísloví, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o neštěstí, citáty o smutku, citáty o zdraví, moudra o dětech, citáty o svobodě, citáty o ženách, citáty o lásce, citáty o štěstí, citáty o odvaze, citáty o zlu, citáty o lži, citáty o člověku, citáty o rozumu, hlášky o alkoholu, citáty o kráse, citáty o penězích, citáty o životě, přísloví o naději, citáty o přátelství, citáty o dobru od různých známých osobností.

Náš tip, technika, kultura, volný čas

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Klíčová slova: Biografie slavných osobností, odkazy, počítače, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Celebrity Sandra Bullock, Prapory všech zemí světa, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Omalovánky a vymalovánky, Online hry pro děti zdarma, Dopravní značení, doporučujeme, Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Online životopisy, biografie slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak se podívejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Češi, Husité, Boston Bruins, Prezidenti USA, Generalissimus, New York Rangers, Zavražděn, Mim, Právník, Politik, Teolog, Sci-fi, Prezidenti ČR, Normalizace, Charta 77, Diplomat, Olympijský vítěz, Sebevražda, Avangard Omsk, Manýrismus, Poprava, Hokejisté, Pedagog, Císař, Antropolog, Překladatel, Československo, Lord, Továrník, Ministr, Faraon, Závodník, Exilový prezident, Miliardář, Vojevůdce, Rakušan apod.

Státní vlaječky, prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlaječky, prapory. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země střední Asie, země Severní Ameriky, Antarktidy, evropské země a státy, země jižní Asie, země Afriky, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Doporučené odkazy, technika, kultura, volný čas

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zahrajte si online hry zdarma bez registrace nebo instalace. Naleznete zde Akční hry, Strategie, strategické hry, Sportovní, Postřehové, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Závodní moto hry, Logické a tak podobně.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Keywords:Přehled souborových přípon, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, cestování, Ilustrace, obrázky, Co je to GFE?, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, webové stránky, Tapety na PC zdarma ke stažení, Pozadí na plochu monitoru, výukové pomůcky, H, kuriozity

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v Česku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dodatkové tabulky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, dopravní zařízení, informativní provozní značení, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky apod.

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

Adventní magazín - online vánoční webzine

Blíží se Vánoční čas? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Tak se podívejte Adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční přání, vánoční dárky, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Košíčky, Osvětlení do oken, K Tisku, Recepty, Rumové řezy, Sám doma, Bůh, Štědrý večer, Schleich, Patchwork, Drážďany, Zdraví, Ostrava, Korálky, Filmy, Pro děti, Vánoční hvězda, Přáníčko, Špalda, Betlém, Dárky, Samolepky, Vánoční punč, Tichá noc, Anglicky, Windows, Keramický adventní věnec, Osvětlení, Adventní trhy, Vykrajovátka, Nový rok apod.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Hry pro nejmenší online

Zahrajte si hry pro nejmenší online Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: parkování - parkovačky, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Závodní, Bojové online gamesy, Logické, Karetní, Hry na vaření a smažení, Sportovní, Pro dívky, Klasické, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry a podobně.

Klíčová slova: humor, Seznam vlajek amerických států, M, Přání, přáníčka, blahopřání, gratulace, info, URL, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Internet pornography videos images webcams, zábava, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Online životopisy, biografie slavných osobností

Tapety na PC zdarma ke stažení - nejlepší tapety na plochu zdarma

Také doporučujeme: Tapety na PC zdarma ke stažení. jsou vhodná pro PC, mobilní telefon, smartphone, tablet, monitor, počítač, obrazovka počítače, mobil, ultrabook, displej, phablet a pro operační systémy Linux Mint, Java ME, Windows Me, Microsoft Windows Vista, Red Hat Linux, Windows XP, Windows 10, FreeBSD, Windows 10 Mobile, OSX, Linux Fedora. Pozadí na tablet jsou přehledně rozdělené do kategorií: psi a štěňátka, noční města, motorky, motocykly, hudební tapety, wallpapery, sportovní pozadí, Roztomilá zvířátka, květiny, kytky, dopravní prostředky, rostliny, auta, operační systémy, Windows, budovy a stavby, hry a herní wallpapery, 3D a Abstraktní, vojenské Army tapety a zbraně, moře, oceány, pláže, zvířata, letadla, vesmír, planety, galaxie. Vyberte si rozměr z 393x786, 1600x1200, 2160x3840, 768x1024, 1680x1050, 1280x854, 375x667, 2048x1080, 375x812, 1080x1800, 1800x1440, 360x760, 1536x2560, 1152x1920, 1440x960, 1200x1920 atd.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: rakouských zemí, polských vojvodství, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie atd.

Informace, technika, kultura, volný čas

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak exportovat, jak importovat, v čem spustit, v čem upravit, čím zobrazit, jak vytvořit, kterak editovat, jak otevřít, jak přehrát, jak konvertovat, jak převést následující typy souborů: spustitelné soubory, šablony dokumentů, písma, fonty, komprimace dat, internet a web, koncovky souborů, grafiku, obrazy disků, video soubory, systémové soubory, dokumenty, hudební audio soubory apod.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom se podívejte Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, významné osobnosti, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Dramatik, Žhavé výstřely, Němci, Starověký Egypt, Angličané, Druhá světová válka, Slovenští prezidenti, Kněz, Olympijský vítěz, Češi, Vojevůdce, Svatý, Vojáci, Architekt, Režisér, Textařka, Kancléř, Gymnasté, Sebevražda, Vražedkyně, Voják, Právník, Básník, Herec, Česká královna, Dallas Stars, Historik, Hudba, Francie, Prezidenti, Hokej, Poslanci, Prezident USA, Romantismus, Politik, Stoletá válka apod.

Klíčová slova: Členské země americké federace, multimédia, volný čas, Póquer online, Nejlepší online hry zdarma, Státní vlaječky, prapory, Seznam přípon a koncovek souborů, Vlajka NATO, Kliparty zdarma, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Tapety na plochu počítače

Tapety na PC zdarma ke stažení - nejlepší tapety na plochu zdarma

Také doporučujeme: Tapety na PC zdarma ke stažení. jsou vhodná pro PC, mobilní telefon, smartphone, tablet, monitor, počítač, obrazovka počítače, mobil, ultrabook, displej, phablet a pro operační systémy Linux Mint, Java ME, Windows Me, Microsoft Windows Vista, Red Hat Linux, Windows XP, Windows 10, FreeBSD, Windows 10 Mobile, OSX, Linux Fedora. Pozadí na tablet jsou přehledně rozdělené do kategorií: psi a štěňátka, noční města, motorky, motocykly, hudební tapety, wallpapery, sportovní pozadí, Roztomilá zvířátka, květiny, kytky, dopravní prostředky, rostliny, auta, operační systémy, Windows, budovy a stavby, hry a herní wallpapery, 3D a Abstraktní, vojenské Army tapety a zbraně, moře, oceány, pláže, zvířata, letadla, vesmír, planety, galaxie. Vyberte si rozměr z 393x786, 1600x1200, 2160x3840, 768x1024, 1680x1050, 1280x854, 375x667, 2048x1080, 375x812, 1080x1800, 1800x1440, 360x760, 1536x2560, 1152x1920, 1440x960, 1200x1920 atd.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: rakouských zemí, polských vojvodství, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie atd.

Síť, technika, kultura, volný čas

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Seznam vlajek amerických států

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Seznam vlajek amerických států. Zde naleznete například vlajky států Florida, Iowa, Arizona, Georgie, Severní Karolína, Západní Virginie, New York, Kansas, Indiana, Oregon, Ohio, Michigan, New Hampshire, Nové Mexiko, Virginie, Colorado, Delaware, Maine, Massachusetts, Rhode Island, Jižní Karolína, New Jersey, Pensylvánie, Aljaška, Louisiana, Montana atd.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Vyzkoušejte online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Klíčová slova: pro dospělé, Stručný encyklopedický slovník, Hry pro nejmenší online, Slovník pojmů Co je to?, Adventní magazín, Kristin Kreuk, Seznam zkratek a akronymů, Prapory českých měst, linky, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, weby, Onlinovky zdarma, Texas hold’em poker Çevrimiçi, kurallar, bahis, oyun, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Anti...: Přestala jsem brát antikoncepci a začala polykat antidepresiva. Mám šest dětí a jsem v pohodě.

V České republice rychle klesá spotřeba tvrdého alkoholu. Dle vyjádření prodejců jsou spotřebitelé pitím alkoholu již značně otrávení.

Homosexuál sedí v kostele a okolo jde pomocník faráře a mává kadidlem. Přejde jednou, přejde podruhé a když jde potřetí, homosexuál to nevydrží a povídá: "Bacha, hochu, hoří ti kabelka!"

Další odkazy:

Biografie Heidy Klum
Naše tipy na užitečné weby
Sexy Jennifer Aniston
Zajímavé webové stránky
Přání k svátku podle jmen, blahopřání k jmeninám
Zajímavé internetové odkazy
Omalovánky pro děti
Naše tipy na zajímavé stránky
Chelsea Football Club
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Lionel Messi, argentinischer Fußballspieler

Děkujeme vám za vaši návštěvu.