Tipy na zajímavé weby, cestování, hry, zábava

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Státní prapory států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy Blízkého východu, Antarktidy, evropské země a státy, země střední Asie, země Afriky, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, země jižní Asie apod.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Klíčová slova: Seznam zkratek a akronymů, Členské země americké federace, zadarmo, Státní prapory všech zemí, Poker online card game, tipy, Wallpapers na plochu PC, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Topmodelky a celebrity, výukové pomůcky, Adventní magazín, pro dospělé, Full HD wallpapers na PC

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Hry pro kluky

Doporučujeme hry pro kluky. Mj. na webu naleznete Sportovní, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Karetní hry, Postřehové, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Akční hry a tak podobně.

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Středočeský kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj apod.

Informace, cestování, hry, zábava

černý humor, frky, vtipné texty, ftipy, fóry, anekdoty

Zkuste vypnout! černý humor, frky, vtipné texty, ftipy, fóry, anekdoty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipné hádanky, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, murphyho zákony apod.

Adventní magazín - vše o Vánocích

Vánoce za dveřmi? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom navštivte Adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční filmy, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční dárky, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Text, Anděl, Windows, Wallpaper, Vánoční svícen, Vánoční koule, Mrazík, Borovice, Kinder, Pastýř, Anglicky, Adventní kalendář, Skleněné ozdoby, Perníčky, Vinná klobása, Televize, K Vytisknutí, Francouzsky, Křesťanství, Vánoční ubrusy, Jingle Bells, Osvětlení do oken, Vídeň, Řetězy, Vánoční svařák, Jmelí, Vánoční filmy, Vánoční světýlka, Obrazovka, Vánoční koledy, Pozadí apod.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Keywords:Slovník pojmů Co je to?, Biografie známých osobností, Super online kvízy, Hry pro nejmenší online, Celebrita Pink, Obrázky a kliparty zdarma, Nejlepší zeměpisné kvízy, Vlajky států USA, Celebrita Ali Landry, Super online kvízy, Dopravní značky, doporučujeme

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, dopravní zařízení apod.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako mezinárodní organizace, geocaching, hudební zkratky, obecné zkratky, fyzikální jednotky, měny, státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, okresy České republiky, země EU, internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Klíčová slova: počítače, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, cestování, Luis Suárez uruguayský fotbalista, K, odkaz, zdroje informací, Tapety na plochu Vesmír, internetové stránky, linky, F, kuriozity

Full HD wallpapers na PC - pozadí na plochu PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Full HD wallpapers na PC. jsou vhodná pro tablet, počítač, mobil, phablet, ultrabook, obrazovka počítače, PC, mobilní telefon, smartphone, monitor, displej a pro operační systémy Linux Fedora, Windows Me, Slackware, Android, Windows 7, Linux Ubuntu, BlackBerry OS, Apple iOS (iPhone), Windows XP, Mac, Linux Xubuntu. Obrázky na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: psi a štěňátka, wallpapery, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, Roztomilá zvířátka, 3D a Abstraktní, budovy a stavby, motorky, motocykly, operační systémy, Windows, letadla, květiny, kytky, hry a herní wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, auta, noční města, moře, oceány, pláže, adventní a vánoční tapety, sportovní pozadí, vesmír, planety, galaxie, hudební tapety. Zvolit si můžete rozměry 320x568, 800x600, 1800x1440, 360x640, 2560x1600, 1536x2048, 2048x1080, 640x480, 1024x768, Full HD 1080x1920, 412x846, 1080x1800, 1280x854, 1536x864, širokoúhlé 1366x768, hi res 2560x1920 atd.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako přístroje, symboly, ženy a dívky, Vánoce a Advent, hmyz, stavby, ptáci, zelenina, zvířata, mapy, láska, jídlo a nápoje, muži, osobnosti a lidé, dopravní prostředky, smajlíci a emotikony, auta, věda, rostliny, ovoce, nápoje, sport, hudba atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Kameňáky, vtípky, vtipy, ftipy, vtipné texty, fóry

Chcete se pobavit? Kameňáky, vtípky, vtipy, ftipy, vtipné texty, fóry. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Frky, vtipy, vtípky, O Slovácích, Vtipy o Bohu, Frky ze života, Vtipy o doktorech, Vtipné hádanky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O důchodcích, O Chucku Norrisovi, O zvířátkách, O Windows, O škole, O gayích a homosexuálech, O mužích, O ženách, O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi, O Němcích, Frky o tchýních, O Somálcích, Vtipy o policajtech apod.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, čím zobrazit, jak importovat, v čem upravit, jak konvertovat, jak spustit, kterak editovat, jak exportovat, jak přehrát, jak převést, jak otevřít soubory těchto typů: obrazy disků, šablony dokumentů, písma, fonty, komprimace dat, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, grafiku, konfigurační soubory, spustitelné soubory, koncovky souborů, systémové soubory apod.

Motta, moudrosti, hlášky, výroky, moudra, aforismy, přísloví

Citáty slavných osobností, Motta, moudrosti, hlášky, výroky, moudra, aforismy, přísloví, . Naleznete zde citáty o štěstí, citáty o svobodě, citáty o zdraví, citáty o zlu, hlášky o alkoholu, moudra o dětech, citáty o lži, citáty o životě, citáty o ženách, citáty o manželství, citáty o bohu, citáty o kráse, citáty o neštěstí, přísloví o naději, citáty o přátelství, citáty o odvaze, citáty o člověku, citáty o smrti, citáty o víře, citáty o dobru od různých známých osobností.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Klíčová slova: humor, hyperlinky, zajímavosti, New York city, Webové online hry zdarma, M, Nejlepší hry pro dívky, Celebrita Alyson Hannigan, Stručný encyklopedický slovník, P, Vánoční web

Full HD wallpapers na PC - pozadí na plochu PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Full HD wallpapers na PC. jsou vhodná pro tablet, počítač, mobil, phablet, ultrabook, obrazovka počítače, PC, mobilní telefon, smartphone, monitor, displej a pro operační systémy Linux Fedora, Windows Me, Slackware, Android, Windows 7, Linux Ubuntu, BlackBerry OS, Apple iOS (iPhone), Windows XP, Mac, Linux Xubuntu. Obrázky na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: psi a štěňátka, wallpapery, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, Roztomilá zvířátka, 3D a Abstraktní, budovy a stavby, motorky, motocykly, operační systémy, Windows, letadla, květiny, kytky, hry a herní wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, auta, noční města, moře, oceány, pláže, adventní a vánoční tapety, sportovní pozadí, vesmír, planety, galaxie, hudební tapety. Zvolit si můžete rozměry 320x568, 800x600, 1800x1440, 360x640, 2560x1600, 1536x2048, 2048x1080, 640x480, 1024x768, Full HD 1080x1920, 412x846, 1080x1800, 1280x854, 1536x864, širokoúhlé 1366x768, hi res 2560x1920 atd.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako přístroje, symboly, ženy a dívky, Vánoce a Advent, hmyz, stavby, ptáci, zelenina, zvířata, mapy, láska, jídlo a nápoje, muži, osobnosti a lidé, dopravní prostředky, smajlíci a emotikony, auta, věda, rostliny, ovoce, nápoje, sport, hudba atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Síť, cestování, hry, zábava

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Biografie známých osobností - Životopisy slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom navštivte Biografie známých osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Francouz, ČSSD, Zpěvačky, Imitátor, Právník, Žijící, Olympijský vítěz, KSČ, Prezident, Manýrismus, Sci-fi, Esejista, Komik, Náboženství, Mluvčí, Zpěvačka, Vůdce, Husité, Svatý, Lord, Zlatý slavík, Státník, Mim, Ministr, Hejtmani, Protektorát, Vládce, Hejtman, Prezident USA, Sebevražda, Itálie, Egypt, Životopis, Boston Bruins, Malíř, Dramatik apod.

Hry pro nejmenší online

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro nejmenší online . V této jedinečné sbírce naleznete Relaxační hry, Závody aut, Brutální krvavé hry, Logické hry, Stolní a deskové hry, Postřehové hry, Adventury, Karetní hry, Sportovní hry, Strategie, Bojové hry, Akční hry, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Animace a tak dále.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: matematika, cestování, stavebnictví, náboženství a křesťanství, školství, jídlo, zkratky, software, lékařství a medicína, fyzika, český jazyk, hardware, literatura, rostliny, chemie, zločin a právo, internet, příroda, materiály, nemoce, bankovnictví, nápoje, různé, politika atd.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, státní správa, politika, mytologie, zločin a právo, herectví, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, přezdívky, historie, lékařství, národnost, křesťanství, psychologie, umělci a umění, poruchy, podnikání a podnikatelé, záliby a hobby, profese a zaměstnání, politici, panovníci, prezidenti, králové a círaři, osobnosti, nadpřirozené osoby, hanlivé až sprosté přezdívky atd.

Klíčová slova: PC tapety pro Windows, Biografie známých osobností, weby, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Online testy zdarma bez registrace, Warez Movies, software, music mp3, Seznam zkratek a akronymů, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Seznam vlajek měst České republiky, Dopravní značení, multimédia, Super free web games zdarma, Estella Warren, 2

Několik fórů na závěr. Vtip Klíčový svědek: Klíčový svědek v kauze CASA zneužil nezletilou, jí psy, nemyje se, nemá rád výšky, nesnáší Šmouly a nezvedá Kalouskovi telefon.

Stížnost na hokejového sudího: „Při práci si neustále píská!”

Klíčový svědek v kauze CASA zneužil nezletilou, jí psy, nemyje se, nemá rád výšky, nesnáší Šmouly a nezvedá Kalouskovi telefon.

Další odkazy:

Celebrita Lindsay Lohan
Odkazy na partnerské weby
Omalovánky nejen pro děti
Odkazy na užitečné webové stránky
Obrázky k jmeninám, veršovaná přáníčka k svátku
Naše tipy na užitečné weby
Internet prostitution
Tipy na Partnerské weby
Texas hold’em poker Online, pravidlá, stávkovanie, hra
Doporučené odkazy
Abstraktní obrázky na plochu

Děkujeme vám za vaši návštěvu.