Zajímavé odkazy, všeobecné informace zdarma

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Anekdoty, vtipy, fórky, černý humor, vtipné texty, fóry

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, vtipy, fórky, černý humor, vtipné texty, fóry. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, židovské anekdoty, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku, černý humor, kameňáky, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, vtipné citáty apod.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Naleznete zde zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, online testy a kvízy, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Hry pro dívky online

Zkuste hry pro dívky online . Mj. na webu naleznete Adventury, Bojové hry, Relaxační hry, Pro dívky, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Střílečky, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Logické hry, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Karetní hry, Strategie, Závody aut, Akční hry a tak dále.

Informace, všeobecné informace zdarma

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako halloween, náboženství, nástroje a přístroje, Vánoce a Advent, zelenina, auta, rostliny, láska, hmyz, mapy, symboly, nápoje, dopravní prostředky, sport, ovoce, Velikonoce, velikonoční kliparty, věda, ptáci, zvířata, smajlíci a emotikony, osobnosti a lidé, ženy a dívky, jídlo a nápoje atd.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Klíčová slova: F, Wallpapers na PC, Online web Hry zdarma bez registrace, zajímavosti, Biblické omalovánky k tisku, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Vlajky měst České republiky, Počítačové tapety pro Windows, Omalovánky k vybarvení, Vánoční magazín, kuriozity, Databáze osobností Kdo je to?, doporučujeme

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak spustit, čím prohlížet, jak importovat, jak vytvořit, jak exportovat, v čem spustit, čím zobrazit, jak konvertovat, kterak editovat, jak přehrát, v čem upravit soubory následujících typů: hudební audio soubory, obrazy disků, šablony dokumentů, internet a web, grafiku, komprimace dat, písma, fonty, dokumenty, systémové soubory, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů apod.

Bonmoty, úsloví, myšlenky, hlášky, rčení, výroky, moudra

Slavné citáty, Bonmoty, úsloví, myšlenky, hlášky, rčení, výroky, moudra, z kategorií citáty o kráse, citáty o štěstí, citáty o víře, citáty o člověku, citáty o svobodě, citáty o životě, citáty o bohatství, citáty o zlu, citáty o manželství, hlášky o alkoholu, citáty o penězích, citáty o lži, citáty o odvaze, citáty o dobru, citáty o smutku, citáty o zdraví, citáty o nenávisti, citáty o smrti, citáty o přátelství, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: cestování, zločin a právo, náboženství a křesťanství, matematika, software, věda, materiály, internet, školství, zkratky, chemie, nemoce, rostliny, bankovnictví, hardware, český jazyk, počítače, kultura, technika, nápoje, účetnictví, jídlo, filozofie, ekonomie a ekonomika atd.

Síť, všeobecné informace zdarma

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Vlajky států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Colorado, Virginie, Arkansas, Pensylvánie, Michigan, Západní Virginie, Severní Karolína, Tennessee, Florida, Connecticut, Washington, New Hampshire, Illinois, Iowa, Minnesota, Maine, Kansas, Delaware, Jižní Karolína, Massachusetts, Aljaška, Missouri, Utah, Havaj, Wyoming, Kentucky atd.

Keywords:školství, multimédia, počítače, tipy, Omalovánky k vytištění, Webové online testy zdarma, internet, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Obrázky motorek na plochu PC, Stručný slovník pojmů a termínů, Seznam souborových přípon, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Webové html5 hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme webové html5 hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Bojové hry, Akční hry, Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Hry pro dva hráče, Závody aut, Sportovní hry, Postřehové hry, Logické hry, Pro dívky, Hry pro děti, Stolní a deskové hry, Adventury, Animace, Střílečky, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Fóry, černý humor, vtipné texty, fórky, vtipy, kameňáky

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, černý humor, vtipné texty, fórky, vtipy, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, židovské anekdoty, anekdoty o politice, černý humor, vtipné citáty, murphyho zákony, kameňáky, vtipné hádanky, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Klíčová slova: Životopisy slavných osobností, humor, B, Celebrita Lindsay Lohan, Super online flash hry, výukové pomůcky, Přehled zkratek a akronymů, Webová hry, Browser hry, č, odkazy, Dopravní značení, zeměpis

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Webové html5 hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme webové html5 hry zdarma . Mj. na webu naleznete Strategie, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, Závodní, Vánoční online hry, Oddechové, Velikonoční hry, Střílečky, Logické, Klasické, Karetní, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, profese a zaměstnání, věda, osobnosti, sportovci a sportovkyně, poruchy, psychologie, politici, historie, fikce a fantasy, hanlivé až sprosté přezdívky, přezdívky, herectví, herci a herečky, podnikání a podnikatelé, záliby a hobby, filozofie, zločin a právo, rodinné a příbuzenské vztahy, státní správa, nadpřirozené osoby, lékařství, vlastnosti, žurnalisté a novináři atd.

Online adventní magazín - vánoční web

Budou brzy Vánoce? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Tak se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční filmy, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční přání atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční ozdoby, Santa Claus, Rostliny, Schleich, Adventní kalendář, Ostrava, Koleda, Košíčky, Lindt, Silvestr, Sněhová vločka, Historické ozdoby, Květiny, Štěstí, Přáníčko, SMS, Vánoční svíčky, Tisk, Svíčky, Plzeň, Václavské náměstí, Vánoční stromeček, Kapr, Jesličky, Brno, Betlém, Slámový adventní věnec, Advent, K Vytištění, Vánoční koledy, Perníčky apod.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Klíčová slova: URL, info, Databáze osobností Kdo je to?, Sexy Ashanti, Nejlepší školní testy a kvízy, Vlajky amerických států USA, Stručný slovník pojmů a termínů, Vtipná přáníčka pro vaše blízké, Nejlepší zeměpisné kvízy, Přehled přípon a koncovek souborů, M

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Webové html5 hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme webové html5 hry zdarma . Mj. na webu naleznete Strategie, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, Závodní, Vánoční online hry, Oddechové, Velikonoční hry, Střílečky, Logické, Klasické, Karetní, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Super online flash hry

Příznivcům PC her doporučujeme super online flash hry . V této jedinečné sbírce naleznete Sportovní gamesy, Oddechové hry, Adventury, Strategické onlinovky, Logické hry, Oblíkačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vzdělávací a výukové hry, Hry s koňmi, Auta a závodní, Vaření a smažení, Karetní hry - solitaire, Barbie hry, Omalovánky, Hannah Montana, Letecké simulátory, Skákací a hopsací gamesky, Farmářské hry, Puzzle a skládačky, Deskovky, Adventní, vánoční hry apod.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme nejlepší zeměpisné kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Obrázky na PC ke stažení - počítačové tapety pro Windows

Dále vám doporučujeme: Obrázky na PC ke stažení. lze použít v smartphone, notebook, ultrabook, mobilní telefon, počítač, PC, tablet, displej, phablet, obrazovka počítače, mobil a pro operační systémy Windows 10, OSX, Windows 2000, Linux Mint, Lubuntu, Windows 7, BlackBerry OS, Windows 98, Slackware, Linux Fedora, Java ME. Wallpapery na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: armáda, válka, zbraně, hmyz a pavouci, flóra, stromy, sportovní a závodní auta, motorky, 3D a digitalní abstraktní tapety, free wallpapers, nature - příroda, oceán, moře, pláže, fraktály, tenisté a tenistky, širokoúhlé Full HD widescreen, květiny, vesmír, kosmos, velkoměsta a noční život, zvířata, ptáci, fantasy. Zvolit si můžete rozměry 768x1024, 1920x1440, 375x667, 360x720, 1920x1200, širokoúhlé 1366x768, 2048x1536, 750x1334, 854x480, 1366x768, 1200x1920, 1536x2048, 1920x1280, 1280x854, 360x640, 375x812 atd.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online životopisy, biografie

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Tématické články patří do kategorií vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Zavražděn, Hudebnice, Český slavík, Diplomat, Prezidenti, Sci-fi, Prezidenti ČR, Maršál, Washington Capitals, Teolog, Scénárista, Královna, HIV pozitivní, Válka, Textařka, AIDS, Slovenští prezidenti, Imitátor, Rakušan, Závodník, Brno, Vůdce, Spisovatel, Country, Vražedkyně, Ministr zahraničí, Francie, Čech, Normalizace, Mim, Atentát, Nobelova cena, První republika, Komik, Fotograf, Hejtmani apod.

Klíčová slova: Online adventní magazín, volný čas, zdroje informací, zadarmo, Webové html5 hry zdarma, Internet pornography videos images webcams, zdarma, webové stránky, Obrázky vlajek měst ČR, Webové html5 hry zdarma, webovky, A, Tapety na plochu zdarma, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Proč nelze najít ideálního muže?: Proč je obtížné najít muže, kteří jsou citliví a pozorní? ... Všichni už mají milence (chlapa).

Lidé, kteří pracují s počítači, se nechovají tak, jak počítač vyžaduje, aby se chovali.

Syn se vrací domů a volá ode dveří na otce: - Tati, už jsem doma! Otec sedí za počítačem a prohlíží si facebook, ani nezdvihne hlavu od monitoru a odpovídá: - Fajn. A kde si vlastně byl? - Na vojně.

Další odkazy:

Onlinovky - online hry
Odkazy na užitečné webové stránky
Celebrity Jennifer Lawrence
Tipy na užitečné weby
Wayne Rooney futbolista inglés
Zajímavé webové stránky
Celebrita Paris Hilton
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Obrázky k svátku, gratulace k jmeninám
Linky na partnerské weby
Vlajka Samoy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.