Amy Weber profil, biografie
Navigace
» Úvodní stránka
Odkazy
» Partneři
Jazyky
» Česká verzeČesky
» English version of this celebrity siteEnglish

Amy Weber

Amy Weber fotka

profil Amy Weber

Na této stránce jsme se pokusili odpovědět na nejčastější otázky týkající se celebrity Amy Weber. Tyto otázky jsou: Kdy se narodila Amy Weber? Kolik váží, kolik měří Amy Weber? Jaké jsou míry Amy Weber? atd. Proto jsme napsali několik řádků, které můžeme nazvat bio, biografie, profil a možná i životopis.

Amy Weber se narodila 1974-08-02. Měří 173 cm. Váží 48 kg. Míry Amy Weber (prsa-boky-pas) jsou 87-61-87.

Křestní jméno:Amy
Příjmení:Weber
Povolání:modelka herečka
Datum narození:1974-08-02
Míry:87-61-87
Výška:173 cm
Hmotnost:48 kg
Web stránka:https://amyweber.changeip.org/
Národnost:Americká
Občanství:USA
Místo narození:Peoria, Illinois, USA

Více informací se mi bohužel nepodařilo sehnat, něco se však můžete dočíst i na úvodní stránce tohoto webu. Doporučuji také kouknout se na Amy Weber foto a fotky Amy Weber.

Náš tip: Máte rádi mladou americkou herečku a zpěvačku Selena Gomez? Pokud ano, určitě se podívejte na její nové fanouškovské stránky.

English version of bio, Amy Weber biography, profile you can found here


Amy Weber image

Několik fórů na závěr. Vtip Březněvovo hobby: Brežněv se chlubí: - "Mám nového koníčka, sbírám politické vtipy o sobě." - "A kolik jich už máte?" - "Zatím jen dva a půl lágru."

Brežněv se chlubí: - "Mám nového koníčka, sbírám politické vtipy o sobě." - "A kolik jich už máte?" - "Zatím jen dva a půl lágru."

Přijde blondýna do knihkupectví a ptá se prodavače: "Prosim Vás, je tahle kniha s titulkama?"

Jestliže jde vše podle plánu, stala se někde chyba.

Kate Hudson

Kate Garry Hudson je americká filmová a seriálová herečka. Hudson se narodila v Los Angeles do rodiny herečky Goldie Hawn a zpěváka Billa Hudsona. Kate bylo teprve 18 měsíců, když se její rodiče rozvedli. Poté se spolu s bratrem a matkou přestěhovali do Colorada. V Coloradu vyrůstala...

Frank Zappa

Frank Zappa byl hudebník, skladatel a zpěvák, který byl známý svým experimentálním a inovativním hudebním stylem. Narodil se 21. prosince 1940 v Baltimoru ve státě Maryland a svou kariéru zahájil v 60. letech 20. století jako lídr skupiny The Mothers of Invention. Zappova hudba...

Neomalenec

Neomalenec je slangové označení pro člověka, který se neumí chovat, je drzý, neuctivý k autoritám, chová se nezdvořile k autoritám. Neomalenec se může také nevhodně či vulgárně vyjadřovat k autoritám, k rodině. Synonyma pro slovo „neomalenec“ jsou hulvát, hrubián, hrubec, sprosťák,...