Amy Weber profil, biografie
Navigace
» Úvodní stránka
Odkazy
» Doporučujeme
Jazyky
» Česká verzeČesky
» English version of this celebrity siteEnglish

Amy Weber

Amy Weber fotka, fotečka

profil Amy Weber

Na této stránce jsme se pokusili odpovědět na nejčastější otázky týkající se celebrity Amy Weber. Tyto otázky jsou: Kdy se narodila Amy Weber? Kolik váží, kolik měří Amy Weber? Jaké jsou míry Amy Weber? atd. Proto jsme napsali několik řádků, které můžeme nazvat bio, biografie, profil a možná i životopis.

Amy Weber se narodila 1974-08-02. Měří 173 cm. Váží 48 kg. Míry Amy Weber (prsa-boky-pas) jsou 87-61-87.

Křestní jméno:Amy
Příjmení:Weber
Povolání:modelka herečka
Datum narození:1974-08-02
Míry:87-61-87
Výška:173 cm
Hmotnost:48 kg
Web stránka:https://amyweber.changeip.org/
Národnost:Americká
Občanství:USA
Místo narození:Peoria, Illinois, USA

Více informací se mi bohužel nepodařilo sehnat, něco se však můžete dočíst i na úvodní stránce tohoto webu. Doporučuji také kouknout se na Amy Weber foto a fotky Amy Weber.

Náš tip: Máte rádi mladou americkou herečku a zpěvačku Selena Gomez? Pokud ano, určitě se podívejte na její nové fanouškovské stránky.

English version of bio, Amy Weber biography, profile you can found here


Amy Weber foto

Několik fórů na závěr. Vtip Dobrá nálada: Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si jí udržet.

Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si jí udržet.

Rolník byl stíhán jedním neštěstím za druhým, až poklekl a zvolal: "Bože, za co mě tak trestáš?" Neviditelná ruka rozhrnula nebesa a hlas zvolal: "Za nic, Novák, jen mě trošku sereš."

Jak se balí teplouši? „Zahrajem si na honěnou?”

Tomáš Feřtek

Tomáš Feřtek je žurnalista, publicista a spisovatel. Ve své práci se orientuje na problematiku vzdělávání, ekologii a problémy venkova. Byl reportérem a pak hlavním reportérem týdeníku Reflex. Pracoval pro televizi Nova ve vývoji pro firmu Media pro Production ve funkci dramaturga,...

Zambo

Zambo je označení pro člověka z Latinské Ameriky, který má mezi předky jak americké domorodce, tak Afričany.Slovo pochází ze španělštiny. Používá se pro lidi, kteří mají jak africké, tak domorodé předky. Můžeme se setkat i s ženskou variantou zamba, případně s variantou psanou...

Drogista

Drogista je člověk, který vlastní obchod s drogerií nebo v něm pracuje. V dnešní době se v drogerii setkáme s širokým sortimentem - od úklidových prostředků, přes potřeby osobní hygieny až po kosmetiku a parfumerii. Obvykle není pro výkon tohoto povolání třeba žádného zvláštního...